top of page
Vyhledat
  • kristynakubesova

Burger pro milovníky pálivých papriček! 🌶️Nejpálivější burger v Českých Budějovicích!

Aktualizováno: 14. 5.

Bouďáci! Tento týden se podíváme pod pokličku nejpálivějšímu burgeru, který můžete najít v nabídce našeho Bistro Baru Bouda.


Tento burger není jen pro pořádný chlapy, svou oblibu má i u žen. Jen s jedním háčkem, abyste si ho zamilovali, musíte milovat i jalapeňos a habaňeros papričky! 🌶️


O jaký burger se jedná?


Není to žádný jiný, než ikonický 🌶️ "Pálíto" Burger.

Co v Burgeru "Pálíto" najdete? Pořádně se podívejte! ⬇️⬇️👀👀Začínáme speciálně louhovanou bulkou, která se podobá preclíkovému těstu. 🥨 Další položkou v tomhle nabouděně-ostrém burgeru 🍔 je 160 g čerstvého mletého hovězího masa od jihočeského řezníka Antoniho.


Na mase se roztéká 🧀 sýr Monterey Jack, jehož chuť doplňuje restovaná slanina. 🥓Burgeru nechybí ani salát lollo-rosso spolu s grilovaným rajčetem. A teď snad to nejdůležitější, díky čemu se burger jmenuje "Pálíto"! Uvnitř se totiž skrývají jalapeňos a habaňeros papričky doplněné o chipotle-honey dip! 🌶️


Wow! 🔥 Tomu říkáme pořádná dávka ohně! 🔥


Pokud si také chcete pochutnat na něčem ostřejším anebo hledáte novou a hlavně zajímavou kombinaci, tak určitě vyzkoušejte tenhle burger v Bistro Baru Bouda v Českých Budějovicích nedaleko náměstí Přemysla Otakara II.


V Bistru se můžete usadit uvnitř i venku. Ovšem, na tenhle burger si raději sedněte ven, jelikož Vám bude horko!


"Pálíto" burger najdete nově i v našem zvýhodněném poledním menu!

K obědu si ho dáte s hranolky a dipem za 259 Kč. 🤩👌


Celé polední menu naleznete níže:


Polední menu textové 2024
.pdf
Stáhnout PDF • 585KB


32 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page