top of page
Vyhledat
  • Bouda Burgers

VÍKENDOVÉ POCHOUTKY V BOUDA BURGERS

🍔🌮🍗 Tuto víkendovou pozvánku od Bouda Burgers byste si rozhodně neměli nechat ujít! Připravte se na gastronomický karneval plný lahodných překvapení, který vám rozhýbe chuťové buňky a zahřeje srdce.
Burgery pro opravdové gurmány 🍔


Každý víkend je pro nás výzvou připravit pro vás ty nejlepší burgery v okolí. Naše hamburgery jsou skvostně plněné a připravené s láskou od našich šéfkuchařů. Od tradičních až po ty inovativní, každý kus je uměleckým dílem.


Tortilly, křidýlka a bagetky


Chcete ochutnat něco jiného? Naše tortilly přinášejí jedinečné kombinace chutí, křidýlka jsou křupavá, a bagetky... ty jsou prostě neodolatelné! Naše variace na tyto klasiky vám zaručeně rozproudí chuťové pohárky.


Bistro Bar Bouda: Otevřeno i o víkendech


Náš Bistro Bar Bouda je vaším gastronomickým útočištěm i o víkendu. Otevíráme v sobotu od 11:00 do 23:00 a v neděli od 11:00 do 21:30. Můžete se těšit na atmosféru plnou radosti a chuťových dobrodružství. To nejlepší od nás pro vás!

Užijte si naší restauraci třeba s celou rodinou při nedělním obědě.


Kromě našich již zmiňovaných pochoutek nabízíme také další lahůdky. Co třeba zkusit naši autentickou pinsu, Mac & cheese, pochoutky k pivu, nebo osvěžující saláty?


Chcete si zajistit místo v gastronomickém ráji? Nic snazšího! Navštivte naši webovou stránku a využijte našeho online rezervačního systému. Garantujeme vám skvostný zážitek od prvního až do posledního sousta.


Sdílejte s námi Vaše dojmy:

Nemůžete se dočkat, až ochutnáte naše pochoutky? Sdílejte své zážitky na sociálních sítích s hashtagem #cochcestodostanes a staňte se součástí naší gastro komunity.


Ps.: Naše fotky nelžou!

66 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page