top of page
Vyhledat
  • kristynakubesova

Kam si zajít na skvělou Pinsu v Českých Budějovicích

Pinsa je občas zaměňována s pizzou, jedná se ale o jiný druh produktu s podobnou podstatou. 🍕 Pinsa je označována jako odlehčenější verze pizzy s křupavou a nadýchanou vnější kůrkou a kvalitními ingrediencemi, které se navzájem doplňují. 🍅


Význam slova "Pinsa" se odvozuje z latinského "Pinsare", což v doslovném překladu znamená "tlačit těsto rukama" a vlastně i tak vzniká naše Pinsa. 👌Těsto je ručně zpracováváno do jejího typického oválného tvaru.


V Bistro Baru Bouda si můžete v rámci našeho nového zvýhodněného poledního menu vybrat z deseti druhů Pins.


🧀Dnes Vám chceme představit jednu z nich - Pinsa Quattro formaggi pro všechny milovníky sýrů.


V Pinse Quattro formaggi najdete smetanu, mozzarellu, mascarpone, modrý sýr, sýr Grana Padano, sušená rajčata, bazalkové pesto a čerstvou bazalku.


Tuto Pinsu si můžete v rámci poledního menu vychutnat za 199 Kč.Jak funguje naše nové polední menu?


Od Úterý do Pátku si můžete zajít na skvělý oběd do Bistro Baru Bouda v Českých Budějovicích na adrese Dr. Stejskala 13. 📍 Bistro se nachází v klidné ulici kousek od divadla. Aktuálně máme již otevřenou zahrádku, takže můžete posedět venku na sluníčku, ☀️ale i uvnitř našeho nově zrekonstruovaného bistra.


V rámci poledního menu nabízíme široký výběr z naší stále nabídky za zvýhodněné ceny. 🍔🍕🍝

V nabídce najdete 10 DRUHŮ BURGERŮ V MENU, 10 DRUHŮ PINS, 5 DRUHŮ MAC´N´CHEESE a ČTYŘI DRUHY SALTŮ.Celé menu najdete v odkazu:


Polední menu textové 2024
.pdf
Stáhnout PDF • 585KB69 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page