top of page
Vyhledat
  • risa421

Jsme v Novém Kabátu! Odhalení Rebrandingu, nového loga a komunikace

Aktualizováno: 31. 12. 2023

Drazí čtenáři,

s radostí vám oznamujeme, že jsme projektovali nový kabát pro naši značku! Z neúnavné touhy poskytovat vám neustále vylepšené a inovativní zážitky jsme se rozhodli projít procesem rebrandingu. Chceme s vámi sdílet naši radost a nadšení z tohoto nového začátku!
Nový Vzhled, Stejná Vášeň

Srdcem naší proměny je nové logo, které symbolizuje naši evoluci a hledání nových možností. Naše nové logo nese s sebou čerstvý vzduch a moderní přístup, zatímco stále odráží naši hlubokou oddanost kvalitě a spokojenosti našich zákazníků. Je to vizuální manifest našeho závazku k inovacím a naší touze vstoupit do nové éry spolu s vámi.


Komunikace, která oživuje


S novým kabátem přicházíme i s novou komunikační strategií. Chceme s vámi komunikovat přímočaře a autenticky. Každý náš krok, každá novinka a každá událost bude sdílena s vámi s radostí a upřímností. Jsme otevření vašim názorům a připomínkám, protože vaše zpětná vazba nám pomáhá stát se lepšími a lépe sloužit vašim potřebám.


Proč Rebranding?

Ptáte se, proč jsme se rozhodli pro tuto změnu? Naše rozhodnutí vychází z hlubokého přesvědčení, že se musíme neustále vyvíjet a reagovat na potřeby našich zákazníků. Chceme být více než jen značkou; chceme být vášm partnerem na každém kroku. Rebranding je pro nás prostředkem, jak se lépe přizpůsobit současným trendům, novým technologiím a především vašim očekáváním.


Co máte očekávat?

S novým kabátem přichází řada novinek, včetně inovací ve službách, nových produktů a zábavných událostí. Chceme, abyste s námi zažívali každý okamžik jako unikátní dobrodružství. Připravujeme pro vás něco velkého, a my se nemůžeme dočkat, až to všechno s vámi sdílíme.


Sdílejte s námi vaše myšlenky!

Vaše názory a pocity jsou pro nás klíčové. Chceme slyšet, co si myslíte o našem novém kabátu, logo a komunikaci. Sdílejte s námi vaše myšlenky a připojte se k diskusi na našem blogu, sociálních sítích a dalších platformách. Vaše zpětná vazba nám pomáhá tvořit lepší zážitky pro vás.

S vášní a nadšením se těšíme na novou kapitolu naší společné cesty. Jsme v novém kabátu, a těšíme se, že vám ho ukážeme!

16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page