top of page
Vyhledat
  • Bouda Burgers

Bistro v novém kabátě!🍔🎉

Po čtyřech dnech intenzivní rekonstrukce jsme konečně otevřeli naše dveře a představujeme vám Bistro Bar Bouda v novém kabátě! Zcela přepracovaný interiér nyní plně odráží naši vizi - moderní žlutočerný design, který vás vtáhne do útulné atmosféry a naladí na skvělý zážitek z našich skvělých burgerů a dalších top jídel vyladěných právě pro vás milí Bouďáci!
🍽️ Menu, které vám vezme dech:

Od burgerů až po tortilly, pinsu a mac 'n' cheese - naše skvělé menu je vyladěné do posledního detailu. Těšte se na skvělý zážitek s partou kámošů, kolegy z práce a nebo přijďte jen tak sami.


🌟 Burger Challenge a Síň slávy: Pro odvážlivce máme připravený Burger Challenge, kde můžete zkusit své chuťové buňky naším impozantním burgerem a zapsat se do naší Síně slávy! Očekáváme odvážné foodies, kteří přijmou výzvu a stanou se hrdiny naší restaurace.

Stačí když do 20 minut pokořáte náš extra mega nářez v podobě burgeru. Pokud to zvládnete vyfotíme vás na památku a připneme tvou fotku i s časem na zeď do síně slávy! 🍔🎉


🛋️ Útulné posezení:

Ať už si vyberete stůl u okna nebo se pohodlně usadíte v koutě s přáteli, naše nové interiérové uspořádání vám poskytne dokonalý prostor pro užívání si lahodného jídla a příjemných chvilek. Pánové, třeba dnes 8. března můžete vzít svou drahou polovičku na příjemné posezení s MDŽ meníčkem.

Rezervace jsou otevřeny.


🎨 Estetika nového kabátu:

Žlutočerný design vytváří moderní a stylový dojem, který zcela transformuje prostor. Každý detail byl pečlivě promyšlen, aby vytvořil harmonické prostředí pro gastronomický zážitek.


Jsme ideálním a reprezentativním místem pro firemní večírky, pohodu s přáteli i stylovým místem i pro krásné rande.


A co je hlavní?

Jsme tu pro vás za každého počasí.
97 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page